Arhitektuuribüroo Korrus Osaühing

Registrikood 11151966

Swedbank a/a 22 102 846 4711

Arhitektuuribüroo Korrus Osaühing on asutatud 2005 aastal. Meie tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, sisekujundus, ehitusalased konsultatsioonid, ehitusprojektide juhtimine ning ehitus- ja autorijärelevalve. Tehnosüsteemide projekteerimiseks ja spetsiifilisemate ülesannete lahendamiseks kaasame oma meeskonda insenere ja konstruktoreid, kellega meil on välja kujunenud usaldusväärne koostöökogemus.

Arhitektuuribüroo Korrus OÜ omab erialase tegevuse vastutuskindlustust ja MTR registri registreeringuid EEP000617 ja EEO000703 samuti Muinsuskaitsealast tegevusluba reg nr VS 45/2002-P. Vastutavad arhitektid on Eesti Arhitektide Liidu tegevliikmed ja omavad kutsetunnistust Volitatud arhitekt, tase 7. Oma töös kasutavad litsentseeritud projekteerimistarkvara: ArchiCAD, Artlantis Render, Graphisoft EcoDesigner.

Aigar Roht

Arhitekt, asutaja ja partner

Tel. +372 5263 226

E-mail: aigar@abkorrus.ee

Indrek Kallas

Arhitekt, asutaja ja partner

Tel. +372 5216 998

E-mail: indrek@abkorrus.ee

Malle Pärtel

Projektijuht

Tel. +372 607 0808

E-mail: malle@abkorrus.ee

Merilin Reisenbuk

Projektijuht

Tel. +372 5302 1580

E-mail: merilin@abkorrus.ee

Argo Roht

Projektijuht

Tel. +372 5548 499

E-mail: abkorrus@abkorrus.ee

Kristjan Tükk

Arhitekt

Tel. +372 5813 2058

E-mail: kristjan@abkorrus.ee

Kärt Milsaar

Arhitekt (lapsehoolduspuhkusel)

Tel. +372 5649 7729

E-mail: kart@abkorrus.ee

Arvi Hiir

Arhitekt

Tel. +372 5332 5622

E-mail: arvi@abkorrus.ee

Kätlin Toms

Arhitekt

E-mail: katlin@abkorrus.ee

Anna Gallat

Arhitekt

E-mail: anna.gallat@abkorrus.ee

Karel Kask

Arhitekt

Tel. +372 5386 1559

E-mail: karel@abkorrus.ee

Anna Nikland

Arhitekt (lapsehoolduspuhkusel)

Tel: +372 55 933 002

E-mail: anna@abkorrus.ee

Piia Raidalu

Arhitekt

Tel: +372 5344 6516

E-mail: piia@abkorrus.ee

Timmo Lass

Arhitekt

Tel: +372 5373 0160

E-mail: timmo@abkorrus.ee

Miriam Jamul

Arhitekt

Tel: +372 5345 1124

E-mail: miriam@abkorrus.ee

Kristjan Värav

Arhitekt

Tel: +372 5906 5783

E-mail: kristjan.varav@abkorrus.ee

Alar Tarto

Arhitekt

Tel: +372 5805 5389

E-mail: alar@abkorrus.ee

Priit Eljas

Arhitekt

E-mail: priit@abkorrus.ee

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!