Arhitektuuribüroo Korrus Osaühing

Registrikood 11151966

Swedbank a/a 22 102 846 4711

Arhitektuuribüroo Korrus Osaühing on asutatud 2005 aastal. Meie tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, sisekujundus, ehitusalased konsultatsioonid, ehitusprojektide juhtimine ning ehitus- ja autorijärelevalve. Tehnosüsteemide projekteerimiseks ja spetsiifilisemate ülesannete lahendamiseks kaasame oma meeskonda insenere ja konstruktoreid, kellega meil on välja kujunenud usaldusväärne koostöökogemus.

Arhitektuuribüroo Korrus OÜ omab erialase tegevuse vastutuskindlustust ja MTR registri registreeringuid EEP000617 ja EEO000703 samuti Muinsuskaitsealast tegevusluba reg nr VS 45/2002-P. Vastutavad arhitektid on Eesti Arhitektide Liidu tegevliikmed ja omavad kutsetunnistust Volitatud arhitekt IV. Oma töös kasutavad litsentseeritud projekteerimistarkvara: ArchiCAD, Artlantis Render, Graphisoft EcoDesigner.

Aigar Roht

Arhitekt, asutaja ja partner

Tel. +372 5263 226

E-mail: aigar@abkorrus.ee

Indrek Kallas

Arhitekt, asutaja ja partner

Tel. +372 5216 998

E-mail: indrek@abkorrus.ee

Joanna Jürimäe

Projektijuht

Tel. +372 6070 808

E-mail: joanna@abkorrus.ee

Merilin Reisenbuk

Projektijuht

Tel. +372 5302 1580

E-mail: merilin@abkorrus.ee

Argo Roht

Projektijuht

Tel. +372 5548 499

E-mail: abkorrus@abkorrus.ee

Kristjan Tükk

Arhitekt

Tel. +372 5813 2058

E-mail: kristjan@abkorrus.ee

Kärt Milsaar

Arhitekt

Tel. +372 5649 7729

E-mail: kart@abkorrus.ee

Arvi Hiir

Arhitekt

Tel. +372 5332 5622

E-mail: arvi@abkorrus.ee

Anna Gallat

Arhitekt

E-mail: anna.gallat@abkorrus.ee

Karel Kask

Arhitekt

Tel. +372 5386 1559

E-mail: karel@abkorrus.ee

Virgo Runno

Arhitekt

Tel. +372 5341 0628

E-mail: virgo@abkorrus.ee

Anna Nikland

Arhitekt (lapsehoolduspuhkusel)

Tel: +372 55 933 002

E-mail: anna@abkorrus.ee

Piia Lõmps

Arhitekt

Tel: +372 5344 6516

E-mail: piia@abkorrus.ee

Timmo Lass

Arhitekt

Tel: +372 5373 0160

E-mail: timmo@abkorrus.ee

Tegemist on moodsa kodulehega, mis eeldab uuemat veebilehitsejat. Palun uuendage oma veebilehitseja juba täna!